Zastupitelstvo je vrcholným voleným orgánem městské části Praha 7. Jelikož Praha 7 není samostatnou obcí, Zastupitelstvo městské části má proti obecnímu (magistrátnímu) zastupitelstvu omezené pravomoci (např. nemůže schvalovat vyhlášky a vydávat nařízení). Je složeno z 29 členů, kteří jsou voleni v rámci komunálních voleb na 4 roky.


Zasedání zastupitelstva

Zastupitelstvo zasedá v budově Generálního finančního ředitelství Ministerstva financí na Nábřeží kpt. Jaroše 1000, kde sídlí Úřad městské části Prahy 7. Schází se většinou jednou měsíčně (s výjimkou července a srpna). Všechna zasedání jsou veřejně přístupná (na rozdíl od zasedání rady, která jsou ze zákona neveřejná) a jsou v přímém přenosu i ze záznamu dostupná na YouTube kanále Praha 7 .

Termíny zasedání zastupitelstva v roce 2018

29. ledna 2018
5. března 2018
16. dubna 2018
14. května 2018
18. června 2018
3. září 2018

23. 01. 2017
20. 02. 2017
20. 03. 2017
24. 04. 2017
22. 05. 2017
19. 06. 2017
04. 09. 2017
09. 10. 2017
06. 11. 2017
04. 12. 2017

 

Složení zastupitelstva podle kandidátek

Praha 7 sobě

www.praha7sobe.cz

placeholder

Čižinský Jan, Mgr.

CizinskyJ@praha7.cz


placeholder

Treštíková Hana, MgA.

TrestikovaH@praha7.cz


placeholder

Burgerová Lenka, Ing. arch.,PhD.

BurgerovaL@praha7.cz


placeholder

Mareš Kamil Vavřinec, Ing.

MaresKV@praha7.cz


placeholder

Vyhnánek Pavel, M.A.

VyhnanekP@praha7.cz


placeholder

Zelenka Pavel

ZelenkaP@praha7.cz


placeholder

Navrátil Aleš, Ing.

NavratilA@praha7.cz


placeholder

Hurrle Jakob, Ing.

HurrleJ@praha7.cz


placeholder

Štolc Karel, Ing., Csc.

StolcK@praha7.cz


placeholder

Holubkovová Hana

HolubkovovaH@praha7.cz


placeholder

Biegel Richard PhDr., PhD.

BiegelR@Praha7.cz


placeholder

Škarecký Pavel

SkareckyP@praha7.cz


placeholder

Sokačová Lenka, Mgr.

SokacovaL@praha7.cz


placeholder

Ivan Smetáček

SmetacekI@praha7.cz


placeholder

Řepa Pavel, RNDr.

RepaP@praha7.cz


Koalice PRO 7: Strana zelených, Piráti, SNK ED a NEZÁVISLÍ

www.koalicepro7.cz

placeholder

Mirovský Ondřej, Mgr.,M.EM.

MirovskyO@praha7.cz


 

placeholder

Kratochvílová Silvie, Mgr.

KratochvilovaS@praha7.cz


 

placeholder

Večeřa David

VeceraD@praha7.cz


 

placeholder

Vosecký František

VoseckyF@praha7.cz


 

 

placeholder

Tutter Miroslav, MBA.

TutterM@praha7.cz


 

placeholder

Lehmann Richard, Ing., M.A.

LehmannR@praha7.cz


 

placeholder

Kubíček Petr, Mgr.

KubicekP@praha7.cz


 

Občanská demokratická strana

www.ods.cz/os.praha7
 

placeholder

Kaštovský Tomáš, MUDr.

KastovskyT@praha7.cz


 

placeholder

Neuberg Josef

NeubergJ@praha7.cz


 

placeholder

Kantor Petr

KantorP@praha7.cz


 

placeholder

Hašek Michal, Ing.

HasekM@praha7.cz


 

placeholder

Svoboda Jan

SvobodaJ@praha7.cz


 

Česká strana sociálně demokratická

praha7.cssd.cz
 

placeholder

Štěpán Daniel, Mgr.

StepanD@praha7.cz


placeholder

Nguyenová Jaroslava

NguyenovaJ@praha7.cz