Zastupitelstvo je vrcholným voleným orgánem městské části Praha 7. Jelikož Praha 7 není samostatnou obcí, Zastupitelstvo městské části má proti obecnímu (magistrátnímu) zastupitelstvu omezené pravomoci (např. nemůže schvalovat vyhlášky a vydávat nařízení). Je složeno z 29 členů, kteří jsou voleni v rámci komunálních voleb na 4 roky.


Zasedání zastupitelstva

Zastupitelstvo zasedá v budově Generálního finančního ředitelství Ministerstva financí na Nábřeží kpt. Jaroše 1000, kde sídlí Úřad městské části Prahy 7. Schází se většinou jednou měsíčně (s výjimkou července a srpna). Všechna zasedání jsou veřejně přístupná (na rozdíl od zasedání rady, která jsou ze zákona neveřejná) a jsou v přímém přenosu i ze záznamu dostupná na YouTube kanále Praha 7 .

29. ledna 2018
5. března 2018
16. dubna 2018 (program, návrhy)
14. května 2018 (program, návrhy)
18. června 2018 (program, návrhy)
23. července 2018 – mimořádné jednání (program, návrhy)
3. září 2018 (program, návrhy)
12. listopadu 2018 – ustavující zasedání (program, návrhy)

 

Složení zastupitelstva podle kandidátek

Praha 7 sobě

www.praha7sobe.cz

placeholder

Čižinský Jan, Mgr.

CizinskyJ@praha7.cz


placeholder

Treštíková Hana, MgA.

TrestikovaH@praha7.cz


placeholder

Burgerová Lenka, Ing. arch., PhD.

BurgerovaL@praha7.cz


placeholder

Mareš Kamil Vavřinec, Ing.

MaresKV@praha7.cz


placeholder

Vyhnánek Pavel, M.A.

VyhnanekP@praha7.cz


placeholder

Zelenka Pavel

ZelenkaP@praha7.cz


placeholder

Navrátil Aleš, Ing.

NavratilA@praha7.cz


placeholder

Hurrle Jakob, Ing.

HurrleJ@praha7.cz


placeholder

Štolc Karel, Ing., Csc.

StolcK@praha7.cz


placeholder

Holubkovová Hana

HolubkovovaH@praha7.cz


placeholder

Biegel Richard PhDr., PhD.

BiegelR@Praha7.cz


placeholder

Škarecký Pavel

SkareckyP@praha7.cz


placeholder

Řepa Pavel, RNDr.

RepaP@praha7.cz


 

placeholder

Šišková Hana, Mgr.

SiskovaH@Praha7.cz


placeholder

Tománek Martin

TomanekM@Praha7.cz


placeholder

Svobodová Sylva

SvobodovaS@Praha7.cz


placeholder

Kravciv Janečková Marcela, Mgr.

JaneckovaM@Praha7.cz


placeholder

Knitl Jiří, Mgr.

KnitlJ@Praha7.cz


Občanská demokratická strana ve spolupráci se Stranou svobodných občanů a se Stranou soukromníků ČR

placeholder

Kantor Petr

KantorP@praha7.cz


placeholder

Bartovský Tomáš, Mgr.

BartovskyT@Praha7.cz


placeholder

Šonová Simona, MBA

SonovaS@Praha7.cz


placeholder

Vavřinec Tomáš, JUDr.

VavrinecT@Praha7.cz


 

Piráti a Zelení Praha 7

placeholder

Mirovský Ondřej, Mgr., M.EM.

MirovskyO@praha7.cz


placeholder

Vosecký František

VoseckyF@praha7.cz


placeholder

Tauer Pavel

TauerP@Praha7.cz


 

ANO 2011

placeholder

Hašek Michal, Ing.

HasekM@praha7.cz


placeholder

Bastl Libor, Mgr.

BastL@Praha7.cz


 

TOP 09 a STAN

placeholder

Hejnic Jiří, Mgr.

HejnicJ@Praha7.cz


placeholder

Tůma Lukáš, Bc.

TumaL@Praha7.cz



 


Jednací řád Zastupitelstva MČ P7
Pravidla pro poskytování odměn osobám,  kteří nejsou členy Zastupitelstva městské části Praha 7