Tato stránka je určená k diskuzím občanů městské části Praha 7. Diskuzi řídí správce, který hlídá dodržování pravidel diskuze.
Pro dotazy občanů na zaměstnance či vedení městské části je určena služba Zeptat se popřípadě Nahlásit problém.

Nové zóny placeného...
 
Oznámení
Smazat vše

Nové zóny placeného stání od února 2018

(@suchos-mojeid-cz)
Registrovaný uživatel

Radnice s námi patrně žertuje, když tvrdí, že se něco zlepš odstraněný odkaz

Citát
Úvodní téma Publikováno : 16/03/2018 11:18 pm
(@suchos-mojeid-cz)
Registrovaný uživatel

Radnice s námi patrně žertuje, když tvrdí, že se něco zlepš odstraněný odkaz

Velmi jsem se "pobavil" po prostudování popisu na  odstraněný odkaz

Není zde vysvětleno, zda končí noční a víkendové parkování zdarma pro návštěvníky v oranžových zóná odstraněný odkaz odstraněný odkaz je to totálně zamlženo formulací: "Parkování v návštěvnických zónách bude obvykle zavedeno ve všední dny od 8 do 18 odstraněný odkaz Mimo tyto časy a o víkendech bude ve většině oranžových zón parkování odstraněný odkaz Ve vybraných lokalitách bude návštěvnické parkování zpoplatněno i o víkendu, je tedy nutné vždy sledovat místní značení." a o něco dále: "Za krátkodobé stání v oranžových a smíšených zónách řidiči zaplatí obvykle 40 Kč/h, na některých místech 20 Kč odstraněný odkaz ". Ale už není jasno, zda 24h denně nebo jen v některých č odstraněný odkaz
Uvědomte si, že ten, kdo chce zaparkovat, nemůže studovat tato zmateční pravidla a pak ještě z parkovacího odstraněný odkaz Měl by to jasně poznat ze značky na odstraněný odkaz

A totální lež je "V konečném součtu přibude parkovacích míst pro rezidenty z cca 7900 na cca 9200 mí odstraněný odkaz ". Naopak, rezidentní místa jste ukradli, např. v ulici U akademie změnou modré na odstraněný odkaz

Za posledních 14 dní jsem se jako rezident snažil zaparkovat po jedenácté več odstraněný odkaz Jedno pondělí se mi povedlo najezdit 6 (sic!) km, než jsem se dočkal okamžiku, že někdo odstraněný odkaz Další středu už to bylo km jenom odstraněný odkaz Ale za cenu toho, že z auta v šikmém stání jsem vylézal zadními dveř odstraněný odkaz Tímto se omlouvám vedle-parkujícím, ale jinak to neš odstraněný odkaz

Úplným výsměchem občanům však je "služba" parkování u sportovní odstraněný odkaz
odstraněný odkaz %C3%A9-ob%C4%8Dany-no%C4%8Dn%C3%AD-parkov%C3%A1n%C3%AD-p%C5%99ed-V%C3%BDstavi%C5%A1t%C4% odstraněný odkaz
Takže domorodec si zaplatí roční poplatek 1200 Kč a pak ještě příplatek 500 Kč za to, aby mohl odstraněný odkaz

A to kvůli tomu, že odpovědní lidé na radnici P7 dělají vše proto, aby parkovacích míst odstraněný odkaz Stačí se rozhlédnout po křižovatkách vedlejších ulic na Letné.

OdpovědětCitát
Úvodní téma Publikováno : 16/03/2018 11:23 pm
(@suchos-mojeid-cz)
Registrovaný uživatel

A udělejte s tím fórem něco, ať půlka textu nezmizí jako "odstraněný odkaz".

OdpovědětCitát
Úvodní téma Publikováno : 16/03/2018 11:25 pm
(@azeli)
Registrovaný uživatel Admin

Dobrý den, zkuste prosím příspěvek zadat ještě jednou, kontrola spamu byla zřejmě velmi přísná.

OdpovědětCitát
Publikováno : 17/03/2018 4:18 pm
(@jiri-stejskal13-mojeid-cz)
Registrovaný uživatel

Dobrý odstraněný odkaz Vy máte jedinou možnost přihlášení přes Moje ID a ještě máte "přísnou kontrolu spamu"? :DDD

OdpovědětCitát
Publikováno : 18/03/2018 10:09 pm
(@jiri-stejskal13-mojeid-cz)
Registrovaný uživatel

To musím zkusit ještě jednou! Dobrý odstraněný odkaz

OdpovědětCitát
Publikováno : 18/03/2018 10:10 pm
(@jiri-stejskal13-mojeid-cz)
Registrovaný uživatel

Na přání pana Barany další zkouška: Dobrý dnes

OdpovědětCitát
Publikováno : 19/03/2018 10:48 pm
(@jiri-stejskal13-mojeid-cz)
Registrovaný uživatel

Na přání pana Barany další zkouška: Dobrý dnes

OdpovědětCitát
Publikováno : 19/03/2018 10:48 pm
(@o-lga-mojeid-cz)
Nový uživatel

ale pane Stejskale, vždyť jde jen o to nás znechutit...

OdpovědětCitát
Publikováno : 20/03/2018 11:59 am
Sdílet: