archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Tato stránka je určená k diskuzím občanů městské části Praha 7. Diskuzi řídí správce, který hlídá dodržování pravidel diskuze.

Pro dotazy občanů na zaměstnance či vedení městské části je určena služba Zeptat se.

Nevadí kritika, ani jakékoliv slušně formulované komentáře občanů k libovolným tématům, ale žádáme všechny diskutující o dodržování níže uvedených pravidel:

  1. Diskusní fórum je zaměřeno především na dění v městské části a je místem pro veřejnou komunikaci mezi občany.
  2. Diskuze je moderovaná, příspěvky odporující pravidlům diskuze budou správcem smazány. Správce může do diskuze v nutném případě zasáhnout, není však jeho povinností za všech okolností reagovat na diskutující. Potřebujete-li pomoc, využijte služby Zeptat se nebo zavolejte přímo zodpovědnému zaměstnanci úřadu
  3. Do diskuze se může zapojit pouze registrovaný uživatel webových stránek, který v diskuzi může vystupovat pod zadanou přezdívkou. Při registraci je však nutné zadat své osobní údaje.
  4. Příspěvky v diskusním fóru by se měly vztahovat k jednotlivým tématům a měly by zachovávat pravidla slušnosti. Příspěvky urážlivé, vulgární, rasistické, obsahující komerční sdělení, porušující platné právní normy ČR či obecné etické normy budou smazány. Naopak věcné připomínky a názory k tématu jsou vítány. 
  5. Dodržujte, prosím, obvyklá pravidla slušnosti. Co je nevhodné v obvyklém životě, je nevhodné i na internetu.
  6. Diskuzní příspěvky nevyjadřují oficiální stanovisko městské části a nemusí se shodovat s jeho názorem.
  7. Vaše příspěvky můžete sami editovat a mazat po dobu dvou hodin od jejich vytvoření.