Tato stránka je určená k diskuzím občanů městské části Praha 7. Diskuzi řídí správce, který hlídá dodržování pravidel diskuze.
Pro dotazy občanů na zaměstnance či vedení městské části je určena služba Zeptat se popřípadě Nahlásit problém.

Oznámení
Smazat vše

Kultura

Kultura
Informace posledního příspěvku

Art District 7

V rámci projektu Art District 7 podporujeme prostřednictví dotací – programových či individuálních, iniciativy místních občanů a kulturních organizací. Nejsme však zřizovateli žádné kulturní instituce a nemáme tedy přímý vliv na jejich program či fungování.

Témata: 0  |  Příspěvky: 0


Fórum je prázdné

 

Kulturní instituce

Témata: 0  |  Příspěvky: 0


Fórum je prázdné

 

Trhy

Umístění prodejních míst ve veřejném prostoru se řídí Tržním řádem, ve kterém je taxativně uveden seznam tržnic, tržišť, tržních míst, restauračních zahrádek v době po 22.00 hodině, tras pro pojízdný prodej zboží nebo poskytování služeb apod. V Praze 7 se jedná například o Holešovickou tržnici, Výstaviště, Strossmayerovo náměstí, Řezáčovo náměstí, okolí metra Vltavská nebo Nádraží Holešovice.
Kompletní výčet tržních míst naleznete v  Tržním řádu.

Témata: 0  |  Příspěvky: 0


Fórum je prázdné

 

Klub seniorů

Pro své občany organizujeme tzv. Klub seniorů, který seniorům nabízí slevy v partnerských kavárnách, restauracích, obchodech či službách. Členové klubu dostávají informace o připravovaných akcích organizovaných Městskou částí a mají na nich zajištěnu přednostní účast. Členství v Klubu je zdarma. Pokud máte ve svém okolí seniora, který by se rád stal součástí klubu, neváhejte kontaktovat pracovníky Odboru kultury.

Témata: 1  |  Příspěvky: 1

Jak se zije seniorum...


Kulturní akce

V Praze 7 se v průběhu roku koná řada kulturních akcí. Městská část podporuje především aktivity, které vznikly a fungují z iniciativy místních obyvatel a institucí. Těmto akcím pak může poskytnout záštitu starosta městské části nebo některý z radních. O dotacích rozhoduje Kulturní komise Rady MČ Praha 7, která zasedá jednou měsíčně.

Témata: 0  |  Příspěvky: 0


Fórum je prázdné

 

Sdílet: