Vážení rodiče, vzhledem k současným opatřením a snaze o maximální ochranu zdraví se zápisy do základních škol uskuteční zcela bez přítomnosti dětí. Na naprosté minimum bude snížena také nutnost osobní účasti rodičů. Od středy 1. dubna spouštíme elektronickou část předzápisů, kdy si vše podstatné vyplníte z domova a zároveň se registrujete na konkrétní čas, kdy se ve dnech 22. nebo 23. 4. dostavíte do školy na dokončení zápisu. Tento postup umožní, aby se návštěva rodičů ve školách rozložila rovnoměrně do obou dnů a účinně se reguloval počet osob, které se budou ve školách pohybovat. Děkujeme za pochopení a těšíme se na nové prvňáčky.

Zápisy proběhnou formou elektronické registrace a následně fyzické účasti zákonného zástupce bez dítěte na vybrané základní škole.

Elektronické předzápisy – proběhnou v termínu od 1. 4. (od 8:00 hodin) do 14. 4. 2020 (do 20:00 hodin) na webových stránkách jednotlivých základních škol MČ Praha 7 nebo ZDE.

Postup vyplnění elektronického zápisu naleznete v odkazu níže.

Fyzické zápisy bez dětí – proběhnou od 22. 4. do 23. 4. 2020 od 14 do 18 hodin na jednotlivých základních školách MČ Praha 7.

Na tyto zápisy přijde rodič (zákonný zástupce) bez dítěte v čase, který si zvolil v rezervačním systému při elektronickém zápisu.

 

Podrobnější informace a postup vyplnění elektronických předzápisů najdete na stránce – Zápis do základní školy

V případě nejasností či komplikací spojených se zápisy se obracejte na ředitele jednotlivých základních škol MČ Praha 7, nebo na vedoucí oddělení vzdělávání MČ Praha 7, Bc. Evu Krejcarovou, mail: krejcarovae@praha7.cz, tel: 739 553 181.

 

Obdobně řešeny budou také zápisy do mateřských škol, podrobnosti brzy zveřejníme.