MČ Praha 7 ve spolupráci se ZŠ Strossmayerovo náměstí zahajuje přihlašování do zájmových kurzů pro dospělé, které odstartují na podzim. V nabídce je celá škála tradičních, ale i méně tradičních jazyků: angličtina, španělština, francouzština, němčina, čínština, japonština, sanskrt. Pro všechny tvořivé zájemce jsou připraveny kurzy kresby a malby, keramiky a šití pro začátečníky i pokročilé. Podzimní semestr začíná v týdnu od 20. září 2021. Online přihlášky do jednotlivých kurzů naleznete ZDE

Oproti minulým nestandardním pololetím se lektoři většiny kurzů chystají vrátit z online prostředí zpět k prezenční výuce ve škole. Některé skupiny ale preferují dál výuku online, sledujte tedy informace u jednotlivých kurzů.

Škola je z hlediska epidemiologických opatření perfektně připravena, u vstupu je stojan s dezinfekcí na ruce a celá budova je pravidelně kontrolována, větrána a dezinfikována. S ohledem na střídající se vládní nařízení, jsme připraveni výuku jazyků převádět do online prostředí a zase zpět, jako tomu bylo již minulé pololetí. Rukodělné a výtvarné kurzy budou probíhat prezenčně dokud to bude možné a v případě výpadku, bude kurzovné za ušlé lekce kompenzováno.

Všechny kurzy se konají v budově ZŠ Strossmayerovo nám. 4, Praha 7.

Kurzy jsou určeny všem věkovým kategoriím. Přihlásit se mohou zájemci bez ohledu na trvalé bydliště, není nutné být rezidentem Prahy 7. Cena kurzu je 2 700,- Kč za pololetí (září 2021 – leden 2022). Kurzy probíhají pravidelně každý týden, obsahují 16 lekcí po 90 minutách. Výuka probíhá v malých skupinách (max. 9 studentů).

Účastníci kurzů z minulého školního roku, mohou uplatnit 10 % slevu.

Podrobný přehled zájmových kurzů a online přihlášení naleznete ZDE.

Více informací vám poskytne:
Tereza Hejmová
e-mail: kurzy@zs-stross.cz