MČ Praha 7 ve spolupráci se ZŠ Strossmayerovo náměstí zahajuje přihlašování do zájmových kurzů pro dospělé, které odstartují na podzim. V nabídce je celá škála tradičních, ale i méně tradičních jazyků: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina, čínština, japonština, sanskrt. Pro všechny tvořivé zájemce jsou připraveny kurzy kresby a malby, keramiky a šití. Online přihlášky do jednotlivých kurzů naleznete ZDE.

Podzimní semestr začíná v týdnu od 21. září 2020.

Kurzy jsou určené všem věkovým kategoriím dospělých a přihlásit se mohou i občané z jiných částí Prahy.

Letošní pololetí bude s ohledem na pandemii COVID – 19 specifické v několika ohledech. Přednost pro přihlášení dostali účastníci z minulého pololetí, proto je možné, že některé kurzy budou označené jako obsazené, hned po otevření přihlášek. Pokud by na podzim přišla druhá vlna, jsme připraveni výuku jazyků převést do online prostředí, jako tomu bylo již minulé pololetí. Rukodělné a výtvarné kurzy by se musely pozastavit a kurzovné bude kompenzováno.

Cena za kurz je 2700 Kč za 16 lekcí, délka lekce je 90 minut. Všem účastníkům z minulého pololetí poskytujeme 10% slevu.

Podrobný přehled zájmových kurzů a online přihlášení naleznete ZDE.

Více informací vám poskytne:
Tereza Hejmová
e-mail: kurzy@zs-stross.cz