Městská část Praha 7 ve spolupráci se ZŠ Strossmayerovo náměstí pořádá další cyklus zájmových kurzů pro dospělé. Kurzy poběží od února do června a přihlásit se mohou zájemci bez ohledu na trvalé bydliště. Není nutné být rezidentem Prahy 7. Kurzy probíhají pravidelně každý týden, obsahují 16 lekcí po 90 minutách a výuka probíhá v malých skupinách (max. 9 studentů).

V nabídce jsou jazykové kurzy – angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština i exotičtější japonština, čínština či sanskrt. Kdo dává přednost manuální činnosti, může se pustit do kurzů šití, keramiky nebo kresby a malby. U většiny kurzů jsou k dispozici úrovně pro různě pokročilé. Cena kurzu činí 2 560,- Kč za pololetí. Účastníci kurzů z minulého školního roku, mohou uplatnit 10% slevu.

Více o jednotlivých kurzech a online formuláře přihlášení naleznete zde.