archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Upozorňujeme občany, že na základě změny vládních epidemiologických opatření se od 16. 2. 2021 rozšiřují otevírací hodiny Úřadu MČ Praha 7 pro veřejnost. 

Úřad Prahy 7 (pracoviště U Průhonu 38 i U Průhonu 11) je otevřen:

pondělí: 8:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00 hod.

středa: 8:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00 hod.

úterý, čtvrtek, pátek: pouze na objednání

 

Živnostenský odbor lze navštívit pouze na základě předchozího objednání.

 

IC Milady Horákové 2 je otevřeno (Czech POINT, ověřování, parkovací oprávnění):

pondělí: zavřeno

úterý 8:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00 hod.

středa: zavřeno

čtvrtek: 8:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00 hod.

pátek: 8:00 – 12:00 hod.

 Z hygienických důvodů není nadále možné využít počítač pro veřejnost.

 

Prosíme občany, aby v maximální míře využívali možnosti online objednávánítelefonického objednávání na konkrétní dny a časy. Objednaní klienti budou odbaveni přednostně a na úřadě se nebude setkávat větší množství lidí najednou. Dále na občany apelujeme, aby v tyto dny omezili návštěvy úřadu pouze na nezbytně nutné případy a v rámci možností využívali vzdálené komunikace (emaily, telefon).  

Naši snahou je maximální ochrana návštěvníků i pracovníků úřadu. Jednotlivá pracoviště fungují ve směnném provozu, směny se vzájemně nesetkávají, díky čemuž jsme schopni zajistit fungování důležité agendy pro občany i v případě, že by někteří pracovníci museli nastoupit do karantény. Děkujeme za pochopení, trpělivost a ohleduplné chování vůči sobě i ostatním.    

Upozorňujeme, že s ohledem na aktuálně platná hygienická nařízení je nutné mít na úřadě po celou dobu návštěvy nasazený respirátor, roušku či jiné ochranné prostředky, které zakrývají nos a ústa. Nezbytná je také dezinfekce rukou ihned při příchodu do budovy. Prosíme, využijte našich dávkovačů dezinfekce u recepce.  

Žádáme návštěvníky, aby na úřad nechodili v případně zvýšené teploty či dalších zdravotních komplikací a respektovali nastavená hygienická opatření. Úřad prochází pravidelnou dezinfekcí a ozonizací, pracovníci jsou zásobeni ochrannými prostředky – děláme vše pro to, abychom vám mohli nadále poskytovat veškeré služby.

 

Děkujeme za váš zodpovědný přístup. Společně to zvládneme!