Upozorňujeme občany, že Úřad MČ Praha 7 z důvodu zhoršující se epidemiologické situace do odvolání funguje v omezeném provozu. Běžné otevírací hodiny zůstávají v pondělí a ve středu, ostatní dny můžete radnici navštívit pouze po předchozím objednání.

Naši snahou je maximální ochrana návštěvníků i pracovníků úřadu. Jednotlivá pracoviště přešla na směnný provoz, směny se vzájemně nesetkávají, díky čemuž budeme schopni zajistit fungování důležité agendy pro občany i v případě, že by někteří pracovníci museli nastoupit do karantény. Děkujeme za pochopení, trpělivost a ohleduplné chování vůči sobě i ostatním.    

Úřad MČ Praha 7 je aktuálně možné bez objednání navštívit:

pondělí a středa              7:30 – 12:00 a 13:00 – 18:00

 

V ostatní dny je nutné předchozí objednání na příslušném pracovišti telefonicky nebo online.

 

Informační centrum Milady Horákové 2 zatím funguje v běžné otevírací době. Z hygienických důvodů není možné využít počítač pro veřejnost.

 

Upozorňujeme, že s ohledem na aktuálně platná hygienická nařízení je nutné mít na úřadě po celou dobu návštěvy nasazenou roušku či jiné ochranné prostředky, které zakrývají nos a ústa. Nezbytná je také dezinfekce rukou ihned při příchodu do budovy. Prosíme, využijte našich dávkovačů dezinfekce u recepce.  

 

Žádáme návštěvníky, aby na úřad nechodili v případně zvýšené teploty či dalších zdravotních komplikací a respektovali nastavená hygienická opatření. Úřad prochází pravidelnou dezinfekcí a ozonizací, pracovníci jsou zásobeni ochrannými prostředky – děláme vše pro to, abychom vám mohli nadále poskytovat veškeré služby.

 

Děkujeme za váš zodpovědný přístup. Společně to zvládneme!