Místostarosta Mětské části Praha 7, kompetence: Strategické projekty, sídlo nové radnice, veřejné zakázky, podpora podnikání

placeholder

Zelenka Pavel

radní
dveře č. 277
tel. +420602435888
ZelenkaP@praha7.cz

Na konci studia 1. LF UK zběhl ke grafickému designu a založil grafické studio Marvil; vedl projekty rebrandingu společností ČEZ, VZP, Lesy ČR, PPF, SŽDC, CzechTourism, TON. Pět let přednášel na UMPRUM nauku o tvorbě značek, deset let byl editorem odborného mezinárodního časopisu Typo, dva roky byl členem grémia mezinárodní typografické asociace ATypI.
Pavel je neúnavný a vášnivý diskutér, pomáhal organizátorům místního referenda v Praze 7 proti předražené radnici a kvůli svým malým dcerkám zorganizoval občanský odpor proti nesmyslnému kácení platanu v Letenských sadech. Nesnáší nespravedlnost a bezpráví. Miluje architekturu a výtvarné umění.

placeholder

Nezvalová Kateřina Bc.

vedoucí oddělení a asistentka místostarosty Pavla Zelenky a radního Jiřího Knitla
dveře č. 216