Zástupce starosty městské části Praha 7, kompetence: Majetek, byty a nebytové prostory

placeholder

Mareš Kamil Vavřinec, Ing.

radní
tel. +420777084461
MaresKV@praha7.cz

Vystudoval jadernou chemii na jaderné fakultě (ČVUT). Během doktorského studia se intenzivně věnoval organizaci referenda Za nepředraženou radnici Prahy 7. V době své opoziční práce v Praze 7 zajišťoval on-line přenosy jednání Zastupitelstva, kterým se předchozí politická reprezentace urputně bránila. Hned po zvolení v roce 2014 zajistil, aby se on-line přenosy staly běžnou praxí nejen pro zasedání Zastupitelstva, ale i pro další setkávání komunálních politiků s občany. V současné době působí jako zástupce starosty pro správu majetku. Kamilovými zájmy v době, kdy se jim ještě stíhal věnovat, byla silniční cyklistika, jízda na divoké vodě, latinsko-americký tanec, letecké modelářství a fotografování.

Gregorová Jana

asistentka místostarosty Kamila Vavřince Mareše