V úterý 23. června 2020 se v sále Vodárenské věže uskutečnil workshop na téma Práce s osobami ohroženými domácím násilím, který organizovala městská část ve spolupráci s organizací ACORUS z.s. Workshopu se zúčastnilo 27 profesionálů – pracovníků partnerských organizací a jednotlivců z řad odborné veřejnosti. Vedle organizátorů bylo zapojeno 11 dalších organizací. Prezentace ke stažení zde.

Pokud máte zájem se jako profesionál v sociálně-zdravotní oblasti do projektu přidat a dostávat tak nejen pozvánky na tématická setkání a workshopy, ale mít také přímo možnost zapojit se do diskuzí vedoucích k celkovému nastavování systematické spolupráce ve prospěch občanů Prahy 7, kontaktujte nás na emailu PlachtanskiP@Praha7.cz. Vaše participace v projektu bude velmi vítaná. Účast v projektu je bezplatná.

Workshopy pořádané MČ Praha 7 jsou realizovány jako součást projektu Smart Cities Integrační platforma pro case management v sociálně-zdravotní oblasti v Praze 7.

Projekt je spolufinancován Magistrátem hlavního města Prahy a Městkou částí Praha 7. Realizace zároveň probíhá v součinnosti s Operátorem ICT.