Garáže na Letné, které vznikly při stavbě tunelového komplexu Blanka, byly otevřeny v roce 2017. Praze 7 se podařilo s hl. m. Prahou (správcem garáží je TSK hl. m. Prahy) vyjednat na 400 parkovacích stání pro zvýhodněné parkování občanů Sedmičky. Zájemci o parkování v těchto garážích mají možnost využít také dalších nabídek vyhrazeného či krátkodobého stání. Od 1. 1. 2024 zde mohou všichni řidiči parkovat od 19 do 8 hodin za maximální částku 50 Kč. Parkování mimo uvedený čas zůstává beze změn, tj. 40 Kč/hodinu (platí se každá započatá půlhodina).  Aktuální ceník najdete ZDE.


Cena za vyhrazené parkovací stání pro rezidenty  činí 1 000 Kč/měsíc. Místa určená pro dlouhodobé parkování rezidentů MČ Praha 7 jsou nyní plně obsazena. Zájemci jsou zapisováni do pořadníku. Podle informací TSK se uvolní desítky míst ročně a čekajícím je vyhověno podle pořadí jejich zápisu do pořadníku.

e-mail: zadost_parkovani@tsk-praha.cz

infolinka (po–pá 8–20 h): 257 257 015


Ceníky a další informace o parkování v garážích a na venkovních parkovištích ve správě Technické správy komunikací hl. m. Prahy pro rok 2024 najdete ZDE.