archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Informujeme řidiče, že v Centru Stromovka je od Nového roku možné využít zvýhodněného nočního parkování pro rezidenty v prodlouženém čase s výjezdem od 8.00 do 9.00 za příplatek 10 Kč. Tohoto režimu parkování může využít každý rezident Prahy 7 s platným parkovacím oprávněním do modrých zón, který si zařídí parkovací kartu do podzemních garáží obchodního centra. Zvýhodněné parkování platí denně od 20.00 do 8.00 za 20 Kč, případně do 9.00 za 30 Kč.

Potvrzení o vydání parkovacího oprávnění

V případě zájmu o noční rezidentské parkování v Centru Stromovka je třeba předložit Potvrzení o vydání parkovacího oprávnění, které rezident dostává spolu s pokladním dokladem ve výdejně parkovacích oprávnění (při placení „modré zóny“). Pokud jste si tento požadovaný doklad neuschovali, můžete si na výdejně jeho duplikát vyzvednout.

Parkovací karta do Centra Stromovka

Na základě tohoto potvrzení vám bude v kanceláři Office reception Centra Stromovka (patro 0) vydána rezidentská parkovací karta. Karta se vztahuje na jeden osobní automobil a je vázána na registrační značku. Parkovací karty jsou v Centru Stromovka vydávány za poplatek 200 Kč, který je třeba uhradit v hotovosti.

V případě zájmu o prodloužení doby parkování nad rámec uvedených hodin bude účtováno standardní parkovné 50 Kč za hodinu.

Kapacita rezidentského parkování je 180 míst.

 

Změna cen od 1. 3. 2022

Zároveň upozorňujeme, že Centrum Stromovka bude od 1. 3. 2022 měnit cenu parkovného. Od tohoto data bude poplatek za zvýhodněné rezidentské parkování činit 23 Kč (od 20.00 do 8.00), resp. 33 Kč (od 20.00 do 9.00). Děkujeme za pochopení.

Pokyny související se změnou parkovného pro zákazníky, kteří již zvýhodněné parkování v Centru Stromovka využívají, naleznete ZDE

 

Více informací získáte v kanceláři Office reception v patře 0 (vstup z ulice Veletržní – vchod vedle vstupu do obchodního centra) nebo na e-mailové adrese: officereception@centrumstromovka.cz a telefonním čísle: 226 233 712

 

Provozní doba Office reception OC Stromovka:

pondělí – pátek, 8.00 – 18.00