Kam odložit nebezpečné druhy odpadu, např. rozpouštědla, kyseliny, fotochemikálie, pesticidy, léčiva, tiskařské barvy, lepidla? Využít můžete mobilního sběru nebezpečného odpadu a jedlých olejů a tuků. Odpad prosím odevzdávejte v pevně uzavřených nádobách. Harmonogram pro letošní rok naleznete zde, letenskou i holešovickou trasu také v této mapě. Děkujeme, že třídíte!

Harmonogram mobilního sběru nebezpečných odpadů a jedlých olejů pro rok 2023

Mapa sběru nebezpečných odpadů a jedlých olejů pro rok 2023

Nebezpečné odpady a potravinářské oleje mohou občané hl. m. Prahy odevzdávat zdarma. Před odevzdáním odpadů při mobilním sběru jsou povinni prokázat se občanským průkazem za účelem potvrzení trvalého pobytu na území Prahy. Upozorňujeme, že občané mohou využívat všechny trasy mobilního sběru na území města, a není tedy nutné mít trvalý pobyt na území městské části, kde sběr aktuálně probíhá.