Vandalismus ve Stromovce nechceme! O prvním květnovém víkendu došlo poblíž květinových záhonů před Šlechtovkou ke krádeži nové cedule informující návštěvníky parku o projektu „Stromy, které chcete znát“. Krádež neznámým pachatelem byla obratem nahlášena policii, která případ řeší. Velice nás mrzí, že se stále najdou lidé, kteří mají potřebu poškozovat náš krásný park, neváží si práce druhých a znehodnocují místa, která máme rádi.

Připomínáme proto výzvu Zastavme vandalismus ve Stromovce a prosíme kohokoli, kdo se s podobným chováním setká, aby neprodleně informoval městskou policii (případně pořídil fotodokumentaci či videozáznam). Kontaktovat můžete operační středisko Obvodního ředitelství městské policie Praha 7 na telefonu 222 025 970 nebo na lince tísňového volání 156.

Děkujeme!

Informační cedule „Stromy, které chcete znát“