Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici referent/ka investic. Máte vzdělání či praxi ve stavebním oboru a láká vás různorodá a zodpovědná práce? Jste pečliví a neztratíte se v rozpočtech a projektových dokumentacích? Chcete se podílet na výstavbě a údržbě škol a školek v Praze 7 a pracovat pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Náplní vaší práce bude zejména zajišťování přípravy a realizace investičních a údržbových stavebních akcí v základních a mateřských školách Prahy 7. Budete se podílet na zpracování podkladů pro vypsání výběrových řízení, kontrole zpracování projektové dokumentace, rozpočtů a provádění stavebních prací. Budete připravovat podklady pro zadávání veřejných zakázek a jednat se stavebním úřadem a dalšími orgány státní správy.

Co od vás očekáváme?

• vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné
    vzdělání
  • střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • praxi v oblasti investiční výstavby min. 2 roky
  • praxi v oboru stavebnictví min. 2 roky
  • uživatelskou znalost PC
  • dobrou znalost práce v MS Office
  • znalost zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)
  • integritu, loajalitu, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost v práci, schopnost vedení kolektivu příkladem, schopnost delegování úkolů
  • komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • odolnost vůči pracovnímu tlaku, schopnost pracovat na více pracovních úkolech současně
  • ochotu učit se novým věcem

výhodou jsou:

• zkušenosti s programy E-spis a Ginis,
  • zkušenosti s ekonomikou státní správy a dotačním managementem
  • zkušenosti přípravou a kontrolou smluv
  • znalost AJ/NJ

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 10. platové třídě až do výše 31 240 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně emailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 2. 6. 2021.

Vznik pracovního poměru dle dohody.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete ZDE.