Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici terénní a koordinační pracovník/ce. Dáváte přednost práci v terénu před prací od stolu? Chtěli byste pomáhat lidem, kteří usilují o návrat do běžného života? A v neposlední řadě chcete pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Hlavní náplní vaší práce bude osobní poradenství, konzultace a pomoc lidem ohroženým ztrátou bydlení a sociálním vyloučením. Jedná se o osoby z řad zaměstnanců úklidu ve firmě městské části 7U s.r.o. Podpora a asistence při řešení jejich bytové situace, zadluženosti a rodinných problémů ve spolupráci se specializovanými poskytovateli sociálních služeb.

Co od vás očekáváme?

–           vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

–          organizační a komunikační schopnosti a dovednosti

–          samostatnost, pečlivost, spolehlivost, analytický přístup k řešení problémů, flexibilita

–          znalost práce na PC (MS Office)

–          zájem o situace osob ohrožené sociálním vyloučením a zkušenosti v komunikaci s touto cílovou skupinou výhodou

–          základní znalost relevantních sociálních služeb (dluhové poradenství, azylové domy, rodinné poradny) výhodou

–          zkušenosti s realizací projektů výhodou

–          kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (lze doplnit po nástupu)

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců) s možností další spolupráce po ukončení projektu. Nástupní plat v 9. platové třídě až do výše 26 110 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 50% maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou  nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávaní, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 4. 1. 2019.

Předpokládaný vznik pracovního poměru od 1. 2. 2019.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.