Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/ce v oddělení sociálně-právní ochrany dětí. Je vaším životním posláním pomáhat dětem a rodinám s dětmi? Vyznáte se v sociálně-právním prostředí a chcete svých schopností využít k ochraně těch nejslabších? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení.

Co u nás budete dělat?

Stanete se součástí týmu, který zajišťuje ochranu nezletilých dětí a rodin s nezletilými dětmi, činí opatření s cílem zajistit práva dítěte a jeho životní potřeby a omezit působení nepříznivých vlivů na děti, vykonává funkci opatrovníka a poručníka, poskytuje součinnost soudu při výkonu rozhodnutí o výchově nezletilých dětí, uzavírá dohody o výkonu pěstounské péče.

Co od vás očekáváme?

–       vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu (dle § 120 Zák. č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění)

–       středoškolské vzdělání na škole v oboru sociálně-právním, ukončeno maturitou nejpozději k 31. 12. 1998 včetně doplněného požadovaného vzdělání dle z.č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění, 10 let praxe v oboru

–       znalost Zák. č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí v platném znění a souvisejících zákonů

–       dobrá uživatelská znalost práce s PC.

–       samostatnost, odpovědnost, dobré komunikační schopnosti, zvládání stresové zátěže, časová flexibilita

–       ZOZ (ověření zvláštní odborné způsobilosti) a praxe v oboru výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou. Nástupní plat v 11. platové třídě až do výše 32 290,- Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou  nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávaní, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu, výpisu z evidence Rejstříku trestů a ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu nejpozději do 8. 2. 2019.

Předpokládaný vznik pracovního poměru 1. 3. 2019.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.