Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici referent/ka vodohospodářského oddělení na Stavebním úřadě. Máte vzdělání či praxi ve stavebním oboru se zaměřením na vodohospodářské stavby? Láká vás různorodá a zodpovědná práce? Jste pečliví a neztratíte se ve stavebních výkresech? Chcete dohlížet na výstavbu v dynamicky se rozvíjející městské části a pracovat pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení.

Co u nás budete dělat?

Náplní vaší práce bude zejména vydávání stavebních povolení, souhlasů s ohlášeným záměrem, rozhodnutí o naklání s vodami a závazných stanovisek ke stavbám v záplavovém území. Obecně pak aplikace postupů podle vodního a stavebního zákona v rozsahu agendy prvoinstančního speciálního stavebního úřadu vodoprávního.

Co od vás očekáváme?

– vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního směru nebo jiného příbuzného oboru se zaměřením na vodohospodářské stavby

– vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a min. 2 roky praxe v oboru stavebnictví jiného příbuzného oboru se zaměřením na vodohospodářské stavby

– středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a min. 3 roky praxe v oboru stavebnictví jiného příbuzného oboru se zaměřením na vodohospodářské stavby

– Vodní zákon (č. 254/2001 Sb.), včetně prováděcích vyhlášek

– stavební zákon (č. 183/2006 Sb.), včetně prováděcích vyhlášek

– správní řád (zákon č. 500/2004 Sb.)

– práce s PC zejména MS WORD, EXCEL, Internet

– praxe ve státní správě, znalost práce s VITA, RUIAN, MISYS výhodou

– organizační a komunikační schopnosti, dobrá orientace ve stavebních výkresech, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a dobrá znalost češtiny

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 10. platové třídě až do výše 31 240 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu, výpisu z evidence Rejstříku trestů ne staršího než 3 měsíce a ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu nejpozději do 31. 7. 2020.

Předpokládaný vznik pracovního poměru 15. 8. 2020.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do výběrového řízení naleznete zde.