Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici technik/čka oddělení přípravy a realizace staveb Odboru majetku. Vyznáte se ve stavebnictví? Bavila by vás příprava a koordinace stavebních projektů od plánů až po realizaci? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Hlavní náplní vaší práce bude zpracování projektové dokumentace plánovaných staveb, příprava podkladů pro vyhlášení zakázek na stavby a rekonstrukce a zajištění investorského dozoru v průběhu stavby.

Co od vás očekáváme?

– vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

– přehled v oboru pozemních staveb

– znalost práce s projektovou dokumentací staveb, včetně práce s rozpočtem projektu

– výhodou praxe ve stavebnictví (znalost přípravy a realizace)

– výhodou znalost zákona 183/2006 Sb. (stavební zákon)

– výhodou vzdělání ve stavebním směru

– výhodou VŠ vzdělání (technického směru)

– výhodou orientace v oblasti veřejné správy a zadávání veřejných zakázek

– znalost MS Office;

– výhodou znalost práce s programy: e-spis, MISYS, GINIS, Codexis, iDES, AiP Safe

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 9. platové třídě až do výše 27 420 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 50 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou  nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávaní, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 24. 4. 2019.

Předpokládaný vznik pracovního poměru je 3. 5. 2019.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.