Úřad Prahy 7 shání do svého týmu dva kolegy či dvě kolegyně na pozice účetní v ekonomickém odboru. Baví vás práce s čísly? Jste pečliví a zodpovědní a neztratíte se ve finančních předpisech? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Účetní – rozpočtové příjmy

Budete mít na starosti účetní práce spojené s pohybem finančních prostředků na příjmovém účtu, kontrolu předpisů pohledávek jednotlivých odborů, práci v modulu SW Ginis Gordic a dalších softwarech.

Účetní – evidence majetku a rozpočtové příjmy

Náplní vaší práce bude kontrola náležitostí faktur pro pořízení movitého majetku, kontrola zaevidování movitého majetku dle vnitřních dispozičních oprávnění na ORJ, spolupráce při procesu převodu movitého majetku mezi zřizovatelem a příspěvkovými organizacemi a kontrola evidence movitého majetku městské části v programu účetní operativní evidence GINIS MAJ.

Co od vás očekáváme?

·         vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

·         základní znalost právních předpisů o účetnictví vybraných účetních jednotek veřejné sféry

·         znalost práce na PC na uživatelské úrovni

·         administrativní zdatnost a spolehlivost

·         výhodou je praxe účetní veřejné správy

·         pozice jsou vhodné pro absolventy školy ekonomického zaměření

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 9. platové třídě až do výše 28 920 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 50 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně emailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 20. 10. 2021.

Vznik pracovního poměru:

Účetní – rozpočtové příjmy: dle dohody, nejpozději 2. 1. 2022

Účetní – evidence majetku a rozpočtové příjmy: dle dohody, nejpozději 15. 11. 2021

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení:

Účetní – rozpočtové příjmy ZDE

Účetní – evidence majetku a rozpočtové příjmy ZDE