Úřad Prahy 7 přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník – veřejný opatrovník / sociální pracovnice – veřejná opatrovnice v oddělení sociální práce odboru sociálních věcí. Jste vysokoškolák/čka a máte praxi v sociální oblasti? Láká vás různorodá a zodpovědná práce? Komunikace se soudy vám není cizí a jste aktivní řidič/ka? Chcete pracovat pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení, které je prodlouženo do 30. dubna 2024.

Co u nás budete dělat?

Náplní vaší práce bude zejména zastupování úřadu MČ v agendě veřejného opatrovnictví, kontakt s klienty, kterým byla soudem omezena svéprávnost, komunikace se soudy, pojišťovnami, bankami a spolupráce s neziskovým sektorem. Dále povedete spisovou agendu, budete spolupracovat se sociálními pracovníky úřadu i se zdravotnickými zařízeními a zařízeními  sociálních služeb.

Co od vás očekáváme?

–      vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu

–      praxe v sociální oblasti podmínkou

–      orientace v právní problematice, ( z.č. 89/2012 Sb., nový občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, zákony související se sociální problematikou)

–      řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka)

–       práce s PC, zejména MS Word, internet

–      vítána úspěšně složená zkouška podle vyhlášky č. 312/2002 Sb., o zvláštní odborné způsobilosti

–     samostatnost a spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, sociální cítění, časová flexibilita

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 11. platové třídě až do výše 37 170 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu. Stravenkovou kartu, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na dovolenou, 200 hodin dovolené, pružnou pracovní dobu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí
ve správný čas.

Pět týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet, a pět dnů indispozičního volna.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit
svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného profesního životopisu, výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než tři měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu nejpozději do 30. dubna 2024. Obálku označte slovy: Veřejný opatrovník  –  Oddělení sociální práce – Odbor sociálních věcí (OSV).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Vznik pracovního poměru: dohodou

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do výběrového řízení naleznete ZDE.