Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici projektový manažer/ka v Odboru sociálních věcí a zdravotnictví. Zajímají vás nové výzvy a inovativní aktivity v sociálně-zdravotní oblasti? Měli byste zájem na pozici klíčového manažera zajišťovat koordinaci sociálních služeb a pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují? A v neposlední řadě chcete pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Jedná se o pozici managera/ky pro projekt vybudování platformy pro sdílení dat a zavedení case managementu v sociálně-zdravotní oblasti. Hlavní náplní práce bude příprava a zavedení platformy pro propojení a koordinaci veřejného, neziskového a státního sektoru při řešení potřeb klientů. Náplň práce zahrnuje koordinaci projektových aktivit, organizaci workshopů, komunikaci se zapojenými organizacemi, mapování procesů, spolupráce na studii proveditelnosti, koordinaci dodavatelů a následného pilotního testování a zavádění do praxe.

Co od vás očekáváme?

–              vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu

–              výborné organizační schopnosti, schopnost rozhodovat, logické myšlení

–       zkušenosti s řízením a administrací projektů

–              výborné komunikační schopnosti

–              schopnost vidět problémy v širších souvislostech a proaktivně je řešit.

–              znalost sociálně-zdravotní problematiky (case-management, nastavování spolupráce sociálních služeb, znalost českého systému péče) výhodou, nikoli podmínkou.

–              znalost využití či implementaci technologií výhodou

–              anglický jazyk výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2019 s pracovním úvazkem 0,5 – 0,7 dle dohody. Nástupní plat v 11. platové třídě až do výše 30 750 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100% maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou  nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávaní, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 7. 12. 2018.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.