Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici právník/čka v Odboru investic a veřejných zakázek. Cítíte se mezi paragrafy jako doma? Vítáte výzvy  v oblasti veřejných zakázek a máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení, které je prodlouženo do 30. dubna 2024.

Co u nás budete dělat?

Budete posuzovat a připravovat smlouvy včetně dodatků a dokumenty k veřejným zakázkám, připravovat a kontrolovat zadávací podmínky veřejných zakázek, posuzovat  správnost postupů odboru v zadávacích řízeních. Čeká vás právní poradenství příspěvkovým organizacím v oblasti veřejných zakázek a tvorba, výklad a připomínkování právních a vnitřních předpisů týkajících se veřejného zadávání. Budete se účastnit jednání se zhotovitelem v průběhu realizace díla na základě veřejné zakázky, dodávek či služeb.

Co od vás očekáváme?

• vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu v oboru právo
  • praxi v právním oboru a v oboru veřejných zakázek min. 5 let
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost v práci
  • komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • dobrou znalost práce v MS OFFICE (Word, Excel atd.)
  • výhodou zkušenosti s programy E-spis, Ginis
  • výhodou znalost aj nebo nj

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou s úvazkem 0,5. Nástupní plat v 11. platové třídě podle délky odborné praxe, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí
    ve správný čas.

Pět týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet, a pět dnů indispozičního volna.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit
    svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 30. dubna 2024. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit poptávkové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Vznik pracovního poměru dle dohody.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete ZDE.