Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici právník/čka. Cítíte se mezi paragrafy jako doma? Hledáte možnost uplatnění svých znalostí a zkušenosti ze světa práva? Vítáte velké výzvy a máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Budete poskytovat právní konzultace a vypracovávat právní stanoviska pro jednotlivé odbory úřadu městské části, kontrolovat návrhy ke schválení radou a zastupitelstvem, zastupovat městskou část v řízení před soudy, státními orgány a jinými právními subjekty, včetně řízení, ve kterých je městská část ustanovena opatrovníkem. Budete také spolupracovat s vedoucími odborů při vypracovávání návrhů smluv, včetně účasti na jednáních s protistranou.

Co od vás očekáváme?

• vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu (obor právo a
    právní věda)
  • orientaci v právních předpisech, zejména zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, zák. č. 131/2000 Sb., zákon o hlavním městě Praze, zák. č. 99/1963 Sb., občanský soudní řád, zák. č. 500/2004 Sb., správní řád, zák. č.  20/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti
  • znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zájem o právní problematiku
  • zkušenost ve veřejné správě výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 11. platové třídě až do výše 33 790 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně emailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 25. 6. 2021.

Vznik pracovního poměru dle dohody.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete ZDE.