Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici metodik/čka pro oblast vzdělávání. Zajímají vás nové výzvy a inovativní aktivity ve školství? Měli byste zájem podílet se na vytváření koncepce vzdělávání na Sedmičce a pomáhat s rozvojem našich škol?  Chcete využít možnosti pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Jedná se o pozici metodika/čky pro oblast vzděláváním, zařazenou pod Odborem vzdělávání a projektového řízení. Hlavní náplní vaší práce bude tvorba zpracování koncepce vzdělávání v Praze 7. Budete se podílet na přípravě metodik a plánů souvisejících s rozvojem vzdělávání. Budete poskytovat metodickou podporu školám v oblasti plánování a rozvoje a spolupracovat na dalších projektech, jejichž cílem je zvyšování kvality vzdělávání na Sedmičce.

Co od vás očekáváme?

–       vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

–       orientaci v problematice školství a vzdělávání

–       zkušenosti s přímou pedagogickou činností minimálně 10 let

–       znalosti v oblasti jazykového vzdělávání

–       orientace v problematice řízení projektů

–       zkušenost v oblasti vzdělávání dospělých vítána

–       koncepční a analytické myšlení

–       výborné komunikační a organizační schopnosti, prezentační dovednosti

–       znalost práce na PC (MS Word, Excel, Internet, PowerPoint, Outlook)

–       samostatnost, pečlivost, spolehlivost, analytický přístup k řešení problémů, flexibilitu

–       znalost fungování samosprávy výhodou

–       znalost AJ vítána

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Je zde také možnost zkráceného pracovního úvazku. Nástupní plat v 10. platové třídě až do výše 29 740 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100% maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou  nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávaní, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 18. 1. 2019.

Předpokládaný vznik pracovní pozice je od 1. 2. 2019.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.