Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici klíčový/á pracovník/ce – terénní sociální pracovník/ce. Je vaším životním posláním pomáhat lidem v obtížných situacích? Vyznáte se v prostředí sociálních služeb, jste empatičtí a máte sociální cítění? Vyhovuje vám střídavá práce u stolu i v terénu? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Budete součástí projektu zaměřeného na podporu sociálního začleňování osob v bytové nouzi a ohrožených bytovou nouzí. Budete se podílet na výběru klientů do projektu, zajišťovat přímou podporu klientů Kontaktního místa pro bydlení (KMB) od vstupního rozhovoru, přes zabydlení a kontinuální podporu primárně zaměřenou na prevenci rizik ztráty bydlení. Budete provádět sociální šetření, vyhodnocovat potřeby a podílet se na tvorbě individuálních plánů klienta. Budete spolupracovat s dalšími aktéry v oblasti řešení a předcházení sociálního vyloučení (sociální služby, poskytovatelé návazných služeb atd.), účastnit se případových setkáních aktérů sítě a zajišťovat celkovou koordinaci podpory klienta s dalšími pracovníky individuální podpůrné sítě. Dále budete zajišťovat depistáž klientů KMB a další aktivity v rámci sociální práce. Povedete dotazníkového šetření s klienty v rámci evaluace projektu, evidenci uchazečů o byt, jejich dokumentaci a mapování jejich potřeb a priorit. Budete spolupracovat při výběru domácností k umístění do garantovaného bydlení.

Co od vás očekáváme?

Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání (vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách).

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou – do 31. 12 2025 podobu trvání projektu. Nástupní plat v 10. platové třídě až do výše 34 370 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100% maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 15. 5. 2023.

Předpokládaný vznik pracovního poměru je 1. 6. 2023.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete ZDE.