Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici referent/ka oddělení vzdělávání. Zajímají vás nové výzvy ve školství? Měli byste zájem podílet se na systému vzdělávání na Sedmičce a pomáhat s rozvojem našich škol? Chcete využít možnosti pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Stanete se součástí týmu oddělení vzdělávání. Budete spolupracovat na řádném čerpání výdajů rozpočtu odboru v oblasti školství, shromažďovat podklady pro zúčtování prostředků státního rozpočtu poskytovaných MHMP, zpracovávat rozpočet provozních výdajů pro příspěvkové organizace a návrhy rozpisu rozpočtu finančních prostředků státního rozpočtu. Dále budete Připravovat požadavky pro čerpání fondů škol – fond investic apod., zajišťovat řešení majetkových změn na školách (vyřazení a zařazení majetku, technické zhodnocení apod.), spolupracovat při realizaci veřejnosprávních kontrol a plnit úkoly zřizovatele na úseku vzdělávání a školství v souladu s relevantními právními předpisy.

Co od vás očekáváme?

– vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

– zkušenost v oblasti regionálního vzdělávání a školství

– znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Internet)

– výhodou je znalost předpisů v oblasti školství, zejména zákona č. 561/2004 Sb. a č. 563/2004 Sb.

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou – zástup na mateřskou a rodičovskou dovolenou. Nástupní plat v 10. platové třídě až do výše 34 370 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 23. 2. 2023.

Předpokládaný vznik pracovního poměru: 1. 3. 2023

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete ZDE.