Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici referent/ka koncepce rozvoje v Odboru rozvoje a péče o veřejný prostor. Zajímáte se o rozvoj městské části, architekturu a urbanizmus? Chcete se podílet na tvorbě koncepce veřejných prostranství, přípravě architektonických soutěží či koordinaci staveb? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Hlavní náplní vaší práce bude konzultace a koordinace staveb na území městské části, připomínkování právních předpisů včetně změn Územního plánu a nového Metropolitního plánu, příprava architektonických soutěží na investiční záměry městské části, vedení drobných investičních akcí ve veřejném prostoru a tvorba základní koncepce veřejných prostranství v Praze 7.

Co od vás očekáváme?

– vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu – obor architektura nebo jiný odpovídající obor

– zájem o témata územního rozvoje, veřejného prostoru a fungování města

– orientaci v příslušných právních předpisech – Pražské stavební předpisy, Územní plán SÚ hl. m. Prahy, Stavební zákon…

– dobrou znalost práce na PC (MS Office, grafické a rýsovací programy)

– výborné organizační, komunikační a vyjadřovací schopnosti slovem i písmem

– výhodou jsou zkušenosti z práce v samosprávě a znalost cizího jazyka (nejlépe AJ)

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou s možností zkráceného úvazku. Nástupní plat v 11. platové třídě až do výše 33 790 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 9. 5. 2022.

Předpokládaný vznik pracovního poměru je 1. 6. 2022.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete ZDE.