Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici manažer/ka projektu –  odborný/á garant/ka vybraných témat MAP. Baví vás koordinovat různorodé projekty? Vynikáte manažerskými a organizačními dovednostmi? Chcete se podílet na rozvoji vzdělávání v Praze 7?  Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Budete se podílet na koordinaci aktivity v rámci projektu Místních akčních plánů rozvoje vzdělávání. Budete zpracovávat zprávy, analýzy a reporty, zabezpečovat informovanost
o projektu a komunikovat se zapojenými účastníky. Budete se věnovat také implementaci výstupů, spolupracovat s pracovníky škol a školských zařízení, řídit práci mentorů pro pedagogy, koordinovat předávání informací a zkušeností a jejich následnou aplikaci na jednotlivých školách.

Co od vás očekáváme?

•           vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

•           zkušenosti s realizací a administrací projektů financovaných z evropských fondů

•           znalost problematiky projektového řízení

•           znalost prostředí MS 2014+ výhodou

•           základní znalost účetnictví výhodou

•           organizační a komunikační schopnosti a dovednosti, manažerské a prezentační dovednosti, řízení priorit

•           samostatnost, pečlivost, spolehlivost, analytický přístup k řešení problémů, flexibilita

•           znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, Excel, PowerPoint) včetně problematiky sociálních sítí

•           znalost problematiky MAP (místního akčního plánování) / pedagogického prostředí výhodou

•           AJ výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou. Nástupní plat v 10. platové třídě. Pracovní pozice je nastavena na plný úvazek, nicméně je možné se v rámci výběrového řízení dohodnout na zabezpečení pouze části výše uvedených činností na zkrácený úvazek.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 24. 7. 2019.

Předpokládaný vznik pracovní pozice od 1. 8. 2019.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.