Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici koordinátor/ka participace na Odboru rozvoje a péče o veřejný prostor. Zajímáte se o rozvoj městské části, architekturu a urbanizmus? Baví vás projektové řízení a práce s lidmi? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Budete metodicky vést a koordinovat participativní akce pořádané MČ Praha 7, ve spolupráci s dalšími odbory organizačně zajišťovat participaci s občany, starat se o implementaci tématu participace a transparentního plánování do strategických projektů městské části. Budete se podílet na pilotním programu IPR zaměřeném na koordinátory participace. Stanete se projektovým manažerem vybraných participativních projektů, budete se podílet na tvorbě jejich procesních plánů a budete zodpovědní za jejich následné plnění.

Co od vás očekáváme?

– vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu

– ideálně dokončené bakalářské vzdělání v oblasti se zaměřením na humanitní, ekonomické, sociální vědy, vítaný je stupeň vzdělání v oblasti architektura

– zájem o architekturu a urbanismus

– vítané jsou zkušenosti s plánovaním participativních procesů, facilitačními dovednostmi či projektovým řízení

– dobré organizační, komunikační a vyjadřovací schopnosti slovem i písmem

– vítaný je zájem o veřejný prostor a fungování města

– znalost cizího jazyka (nejlépe AJ) výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou. Nástupní plat v 11. platové třídě až do výše 33 790 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 4. 8. 2021.

Předpokládaný vznik pracovního poměru je 1. 9. 2021.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete ZDE.