Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici pracovník/ce vztahů k veřejnosti. Bavila by vás tvůrčí a různorodá práce v oddělení komunikace? Jste nápadití, kreativní a chcete se podílet na informování veřejnosti o dění v městské části, kde se pořád něco děje? Rádi byste se zapojili do kolektivu, který je přátelský, otevřený a má rád svou práci? A v neposlední řadě máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Hlavní náplní Vaší práce bude příprava a zajištění komunikačních kampaní a plánování interní a externí komunikace úřadu. V úzké spolupráci s tiskovým mluvčí budete mít na starosti komunikaci s médii, informování občanů, tvorbu tiskových podkladů, zpráv a článků či přípravu tiskových konferencí, setkání s občany a dalších akcí pro veřejnost.

Co od vás očekáváme?

– výborné komunikační schopnosti

– stylistické dovednosti

– výbornou znalost českého jazyka

– znalost práce na PC (MS Word, Internet)

– umění jednat s lidmi

– kreativitu, samostatnost a spolehlivost

– praxe v oboru (média, PR) a znalost prostředí Prahy 7 výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 9. platové třídě až do výše 26.110,- Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 50% maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou  nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávaní, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 14. 12. 2018. Předpokládaný vznik pracovního poměru je 1. 2. 2019.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.