Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici řidič/ka provozního oddělení a bezpečnostní referent/ka. Jste jako doma za volantem v pražských ulicích? Neděsí vás manuální práce a zvládáte i příležitostné drobné opravy a údržbu? Neztratíte se v předpisech bezpečnosti práce a požární ochrany? Chcete využít možnosti pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Stanete se součástí týmu, který se stará o plynulý chod úřadu. Budete zajišťovat autoprovoz, včetně příslušné administrativy i běžné údržby vozidel. Povedete agendu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Budete se podílet na provozních záležitostech a správě budovy úřadu.

Co od vás očekáváme?

–       Střední vzdělání s maturitní zkouškou

–       znalost práce na PC – MS Word, Excel, Internet

–       dobré organizační schopnosti

–       dobré komunikační schopnosti

–       flexibilitu

–       řidičský průkaz podmínkou

–       praxi v řízení motorových vozidel

–       znalost v oblasti BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb. výhodou

–       znalost v oblasti PO dle zákona č. 133/1985 Sb. výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 7. platové třídě až do výše 24 780 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 50 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 30. 9. 2020.

Předpokládaný vznik pracovní pozice od 12. 10. 2020.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.