Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici inspektor/ka péče o veřejný prostor. Zajímáte se o pořádek v ulicích a vzhled naší čtvrti? Rádi střídáte práci v teple kanceláře s působením v terénu? Vystudovali jste zahradnictví, krajinou tvorbu nebo podobný obor? Chtěli byste pomáhat dělat Prahu 7 tím nejlepším místem pro život? A chcete přitom pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Budete se podílet na péči o veřejný prostor Prahy 7, údržbu veřejného prostranství a městského mobiliáře a tvorbě koncepcí rozvoje péče o veřejný prostor. Budete zajišťovat administrativu spojenou s chodem odboru i přímý monitoring v ulicích. Pochůzky a práce v terénu tvoří 50 % pracovní doby – jde zejména o kontrolu parků a
dětských hřišť ve správě městské části. Na starosti budete mít také komunikaci s občany a vyřizování jejich podnětů a připomínek.

Co od vás očekáváme?

–       vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

vzdělání v oboru zahradnictví, zahradní a krajinná tvorba nebo tomuto příbuzný obor podmínkou

–       samostatnost, důslednost, organizační a komunikační schopnosti

–       znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook)

–       znalost prostředí sociálních sítí a komunikačních aplikací (např. Facebook, Munipolis) výhodou

–       orientace ve fungování samosprávy, městských částí a hl. m. Prahy výhodou

–       schopnost zaměření se na detail ve veřejného prostoru

–       dobré vyjadřování slovem i písmem vítané

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou. Nástupní plat v 9. platové třídě až do výše 31 820 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 50% maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 23. 5. 2023.

Vznik pracovního poměru dohodou.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete ZDE.