Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici vedoucí Odboru správních agend. Hledáte velkou pracovní výzvu? Máte vedoucí schopnosti a orientujete se v agendě přestupků, matrik, dokladů a evidence obyvatel či ve volební problematice? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení.

Co u nás budete dělat?

Stanete se vedoucí Odboru správních agend, pod který spadá agenda přestupků, evidence obyvatel, občanských průkazů, cestovních pasů, matriky a státních občanství, Czech POINT, vidimace a legalizace, další činnosti informačních center a konání voleb a místního referenda.

Co od vás očekáváme?

• vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu
  • orientaci v agendách přestupků, matriky, dokladů a evidence obyvatel, vidimace a legalizace, ve volební problematice, znalost světového jazyka, schopnost vést kolektiv
  • znalost práce s PC – MS Office, Outlook,
  • samostatnost, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, psychická odolnost, časová flexibilita
  • proaktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
  • zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku výše uvedených agend a voleb (ZOZ) výhodou.

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 11. platové třídě.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu, výpisu z evidence Rejstříku trestů ne staršího než 3 měsíce a ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu nejpozději do 10. 7. 2023.

Předpokládaný vznik pracovního poměru 1. 8. 2023.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do výběrového řízení naleznete ZDE.