Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici vedoucí Odboru sociálního začleňování. Máte zájem vést tým, který pomáhá potřebným? Zajímáte se o oblast sociální integrace? Hledáte nové výzvy v práci, která má smysl? Chcete pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Budete vést odbor, který se věnuje agendě sociálního začleňování. Budete se věnovat integraci cizinců a národnostních menšin, zajišťovat programy protidrogové prevence a prevence kriminality a realizovat projekty spojené s pomocí potřebným skupinám obyvatel, jako jsou senioři či osoby ohrožené sociálním vyloučením.

Co od vás očekáváme?

–       Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo bakalářském programu (sociálního zaměření výhodou)

–        orientace v sociální problematice

–       zkušenosti s projektovým řízením

–       přehled v oblasti národnostních menšin a cizinců

–       praxe ve veřejné správě anebo neziskovém sektoru výhodou

–       výborné komunikační dovednosti

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 11. platové třídě až do výše 33 790,- Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 23. 1. 2019.

Předpokládaný vznik pracovního poměru: únor/březen 2020.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.