MČ Praha 7 ve spolupráci se spolkem Příměstský park Trojská kotlina vás srdečně zve na veřejné setkání v místě nově vznikajícího parku podél ulice Varhulíkové (mezi holešovickým přístavem a mostem Barikádníků). Akce se uskuteční ve čtvrtek 17. září 2020 od 15 do 19 hodin. Přijďte se seznámit s jedinečným místem na Sedmičce s rozlehlou zelenou plochou, která umožňuje volný pohyb kolem vody – a dozvědět se o připravovaných projektech podél vltavského břehu v Trojské kotlině.

Více informací o nově vznikajícím parku v Trojské kotlině najdete ZDE.

Co vás čeká?

Venkovní výstava o připravovaných projektech v Trojské kotlině, komentovaná procházka a participativní setkání k revitalizaci Císařského ostrova, představení nového parku, na jehož podobu je vyhlášená urbanisticko-krajinářskou soutěž, povídání o dalších projektech v Trojské kotlině. Bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Komentovaná procházka IPR

• 16.30 zahájení u mostu na Císařský ostrov (z ulice za Elektrárnou)

Program v parku

• 17.00 Setkání s radními, povídání o novému parku a projektu Trojská kotlina
  • 18.00 participativní setkání IPR k revitalizaci Císařského ostrova

Doprovodný program

• 16.00 – 19.00 dětská atletika – PSK Olymp Praha
  • 16.30 – 19.00 cvičení na workoutových prvcích pod vedením trenérů – Fitness Bitevní pole
  • 17.00 Bleší trh ve vedlejší komunitní zahradě Prazelenina
  • 16.15, 17.15, 18.15 Jóga, cvičení pro maminky s dětmi – Rodinný klub z. s. (podložku na cvičení vlastní)

Nejbližší spojení BUS 156 zast. U Vody, příp. pěšky z ulice Varhulíkové/U Vody. Souřadnice parku: 50°06’44.1″N 14°26’54.7″E

FB Událost Den pro Trojskou kotlinu

Příměstský park Trojská kotlina byl založen a registrován v roku 2018 na základě společného memoranda o spolupráci, jako společná platforma městských částí (Praha 6, Praha 7, Praha Troja, Praha 8) a Koalice pro řeky, podporovaná hlavním městem Prahou pro konkrétní spolupráci při revitalizaci říční krajiny a rozvoji Trojské kotliny.