archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Staráte se o rodinného příslušníka se zdravotním postižením nebo v seniorském věku? Hledáte smysluplnou práci s ohledem na své časové možnosti a zároveň potřebujete načerpat energii pro každodenní péči? Organizace Spiralis už podruhé připravila na Sedmičce bezplatný půlroční kurz na podporu rodinných pečujících, který spustí od ledna 2021. Registrace probíhá do 5. 1. 2021. 

Podpůrnou akademii pro rodinné pečující Pečovat a žít pořádá Spiralis, organizace s dvacetiletou tradicí ve vzdělávání a poradenství lidem v nesnázích. Kurz probíhá od ledna do června 2021 v prostoru Klubu Letka v Letohradské 44 nebo v online verzi (jak situace dovolí) a skládá se z 9 vzdělávacích dní a odborné psychologické podpory. Úvodní setkání proběhne 6. ledna 2021. Účast je díky podpoře Evropského sociálního fondu bezplatná a péči o blízkou osobu v době výuky je možné pokrýt finančním příspěvkem.

Registrovat se můžete do 4. ledna 2021 na: bit.ly/PecovataZit_Registrace. Veškeré dotazy k programu vám zodpoví Ilona Fábry, ifabry@spiralis.cz, 607 090 003.

Informace o programu a termínech najdete na webech: www.pecovatazit.cz, www.spiralis.cz

 

Podpůrné akademii jsme se podrobněji věnovali také v rubrice Zaostřeno v Hobuletu