Na jaře roku 2024 pro vás připravujeme drobné úpravy ve východním cípu Ortenova náměstí. Přijďte nám říct, co byste v tomto prostoru uvítali, a podívat se, co zde navrhli architekti ze studia COSMO. Setkání se uskuteční ve středu 3. května 2023 od 10 do 18 hodin přímo na místě.

Severní hrana Ortenova náměstí projde příští rok proměnou. V plánu je doplnění vodního prvku (ve východním cípu), nové lavičky, úprava bývalého parkovacího pásu. Co byste v tomto prostoru uvítali? Přijďte nám to říct a podívat se, co zde navrhli architekti ze studia COSMO. Ve středu 3. května 2023 od 10 do 18 hodin na vás zde budeme čekat v informačním stánku.

Máte-li otázky, kontaktujte prosím Terezu Novákovou, koordinátorku participace, novakovat@praha7.cz, 776 069 138.