Institut plánování a rozvoje Hlavního města Prahy (IPR) připravil v druhé polovině října 2022 několik informačních a participativních setkání pro širokou veřejnost. Přijďte a zapojte se do tvorby finálního návrhu Vltavské filharmonie.

Participační kontejner na Strossmayerově náměstí | 17.–26. října 2022

V kontejneru na Strossmayerově náměstí se můžete seznámit s vizualizacemi k vítěznému návrhu. Budete mít prostor pro kladení dotazů a zároveň se můžete přímo zapojit do plánování filharmonie – vyplněním dotazníku i dalšími aktivitami.

Otvírací doba:

po 17. 10. – čt 20. 10. | 15–19

pá 21. 10. | 9–13

so 22. 10. | 15–19

po 24. 10. | 9–13

út 25. 10. a st 26. 10 | 15–19

Setkání nad návrhem budovy Vltavské filharmonie v Prague Startup Marketu v Holešovické tržnici (hala 24) | 24. října 2022 od 18 hodin

Zástupce vítězného týmu představí návrh, následně bude probíhat diskuze u stolů. Cílem je probrat témata, která se přímo dotýkají obyvatel Prahy 7.

Setkání a diskuze s autory z ateliéru BIG v CAMP Praha | 2. listopadu 2022 od 18 hodin

Zástupci z ateliéru BIG představí návrh Filharmonie a následně otevřeme jednotlivá témata, která jsou důležitá při výstavbě takto významné veřejné budovy. Veřejnost bude mít možnost diskutovat, jak s autory, tak s odborníky na dopravu nebo třeba zeleň.

Vyplňte dotazník

Každý také bude moci vyplnit dotazník, pomocí kterého budou sbírány podněty. Bude otevřen od 17. října do 9. listopadu 2022 (včetně) a bude k dispozici online i v papírové verzi v participačním kontejneru na Strossmayerově náměstí.

Souhrnné informace o projektu Vltavské filharmonie naleznete zde.