Aktualizace: 23. 8. 16:15 tramvajový provoz byl obnoven.

Aktualizace: od 22. 8. 20:30 platí výluka pouze ve směru Strossmayerovo náměstí – Letenské náměstí – Hradčanská.

Z důvodu havárie vodovodního řadu v ulici Milady Horákové je od neděle 22. 8. 2021 16 hod. obousměrně přerušen tramvajový provoz na trase Strossmayerovo náměstí – Letenské náměstí – Hradčanská. V daném úseku je zavedena náhradní autobusová doprava X1. Podrobnosti na dpp.cz.

Objízdné trasy jednotlivých linek:

125: Strossmayerovo náměstí – Čechův most – Malostranská (nábř. E. Beneše) – Chotkovy sady – Hradčanská

12: Strossmayerovo náměstí – Čechův most – Malostranská (nábř. E. Beneše) – Malostranská

8, 26, 9196: Dlouhá třída – Čechův most – Malostranská (nábř. E. Beneše) – Chotkovy sady – Hradčanská

Ve směru Hradčanská – Letenské náměstí – Strossmayerovo náměstí jsou vedeny tramvajové linky po svých trasách.

V NOČNÍM provozu je možné navíc využít autobusy 907,909, X91, které v úseku Strossmayerovo náměstí – Letenské náměstí zastavují v zastávkách tramvaje.