Městská část Praha 7 pořádá výlety po krásách České republiky. Registrace účastníků na všechny výlety se uskuteční ve středu 12. září od 8.00 do 11.00 hodin v místnosti č. 227, 2. patro, Úřadu MČ Praha 7.

21. září

Svatá Hora u Příbrami – barokní areál a poutní místo na vrchu u Příbrami, komentovaná prohlídka města

12. října

Chlumec nad Cidlinou, Karlova Koruna  – prohlídka zámku s průvodcem, pohádkový okruh zámeckým parkem

2. listopadu

Kutná Hora – historické centrum Kutné Hory, prohlídka podzemní kaple kostnice

Výlety jsou určeny pro seniory s trvalým bydlištěm v Praze 7. Účast na výletech je omezena, každý se může zúčastnit 2 libovolných výletů.

Registrace je možná pouze osobně v den registrace, není možné rezervovat více osob najednou.

Cena jednoho výletu je 100 Kč, účastníci ji uhradí u autobusu v den odjezdu. V ceně je zahrnuta doprava, vstupy do kulturních institucí, služby průvodce, zdravotníka a oběd.

Odjezd z rohu ulic Na Ovčinách a Janovského v 8 hodin, návrat tamtéž v cca 16 hodin.

Výlety se konají ve spolupráci spolku Hurá na výlet!