Ve středu 18. dubna se v Letenském zámečku uskutečnilo slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší na Sedmičce 2018. Do hlasování o nejlepší firmy, provozovny či živnostníky občané nominovali 324 podniků v jedenácti kategoriích. Celkem bylo v soutěži uděleno 10.644 hlasů. Absolutním vítězem se stalo Antonínovo pekařství.

„V Praze 7 se nachází mnoho skvělých podniků, firem a živnostníků, kteří pomáhají vytvářet jedinečný charakter naší městské části. Jsem proto rád, že jim můžeme touto cestou poděkovat, ocenit je a podpořit v úsilí, které do svého podnikání vkládají. Nejlepším oceněním jsou však bezesporu spokojení zákazníci. Proto v soutěži Nejlepší na Sedmičce rozhoduje ta nejpovolanější porota – lidé, kteří zdejší podniky navštěvují, nakupují v nich, využívají jejich služeb, a tudíž mohou nejlépe posoudit, kdo z nich je na Sedmičce nejlepší,“ uvedl radní Prahy 7 František Vosecký (Strana zelených).

Soutěž odstartovala 1. března. Do 15. března občané nominovali podniky v celkem jedenácti kategoriích, jako jsou: Restaurace a bary, Kavárny a cukrárny, Potraviny, Volný čas, Řemeslníci aj. Nominováno bylo celkem 324 podniků.

Do 8. dubna probíhalo online hlasování na stránkách www.nejlepsinasedmicce.cz. 18. dubna se uskutečnilo slavnostní vyhlášení a ocenění nejúspěšnějších provozoven. Absolutním vítězem s nejvyšším počtem hlasů se stalo Antonínovo pekařství.

„Chtěla bych poděkovat především občanům Prahy 7, kteří nás nominovali do soutěže a posílali nám své hlasy. Snažíme se být pekárnou s rodinnou atmosférou, kde pečeme z kvalitních
a poctivých surovin, ale také dobrými sousedy. Máme zájem se aktivně zapojovat do života na Sedmičce. Proto jsme se také stali patrony první knihobudky v Praze 7, kterou občané najdou před naší pekárnou na Strossmayerově náměstí,“ řekla Kateřina Procházková, manažerka sítě Antonínova pekařství.

V každé kategorii obdržela první tři místa s nejvyšším počtem hlasů certifikát kvality, podle kterého zákazníci snadno poznají, že se jedná o nejlépe hodnocené podniky. První tři podniky v rámci celé soutěže získaly poukazy na inzerci v časopise městské části Hobulet. S absolutním vítězem bude v Hobuletu připraven rozhovor.

Kompletní přehled vítězů naleznete ZDE.

Více o soutěži naleznete na: www.nejlepsinasedmicce.cz