Z důvodu prací na rekonstrukci Negreligho viaduktu dochází od soboty 23. 5. do neděle 24. 5. 2020 k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Vltavská – Dělnická. Zavedena bude náhradní autobusová doprava X25.

Změny tras tramvajových linek
Linky číslo 1 a 25 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Maniny odkloněny přes zastávky Výstaviště Holešovice, Nádraží Holešovice a Ortenovo náměstí.
Linka číslo 6 je (vždy přibližně v době od 6.00 hodin do 22.00 hodin) ve směru z centra ze zastávky Palmovka prodloužena přes zastávky Balabenka a Nádraží Vysočany do obratiště Vysočanská.
Linka číslo 12 je ve směru z centra ze zastávky Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávku Veletržní palác do obratiště Výstaviště Holešovice.
Linka číslo 14 je ve směru z centra ze zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) odkloněna přes zastávky Strossmayerovo náměstí, Letenské náměstí a Sparta do obratiště Špejchar.

Změny v zastávkách tramvají
Zřizuje se v obou směrech zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu.

Náhradní doprava
V trase Maniny – Vltavská – Strossmayerovo náměstí je v denním provozu zavedena náhradní autobusová doprava X25.