Online přenos z debaty o Rohanském mostu můžete sledovat v úterý 8. 9. 2020 od 18:00 hodin ZDE.

Městská část Praha 7 a hlavní město Praha vás srdečně zvou na veřejné setkání k aktuálnímu vývoji projektu Rohanského mostu. V úterý 8. září 2020 proběhne komentovaná procházka po lokalitách zvažovaného umístění mostu, následovat bude prezentace zpracovaných studií a veřejná debata v KZ Domovina. Přijďte se zúčastnit diskuse o jednom z posledních plánovaných mostů pražského centra a budoucí významné spojnici mezi Holešovicemi a Karlínem. Kapacita setkání od 18 hodin vyžaduje registraci účastníků na praha7.cz/rohansky-most.

AKTUALIZACE: níže jsou ke stažení ověřovací studie k jednotlivým variantám umístění Rohanského mostu.

Své otázky na téma Rohanského mostu, který má v budoucnu propojit Holešovice s Karlínem, můžete zasílat na rohan@praha7.cz.

Program – úterý 8. září 2020

• 17:00 – 17:45 komentovaná procházka, setkání na Bubenském nábřeží před vchodem do Pražské tržnice
  • 18:00 – 19:30 prezentace a debata, sál KZ Domovina – Na Maninách 32, Praha 7

Veřejného setkání se zúčastní:

Adam Scheinherr – náměstek primátora hl. m. Prahy

Petr Hlaváček – náměstek primátora hl. m. Prahy

Lenka Burgerová – místostarostka MČ Praha 7

Tomáš Hřebík – radní MČ Praha 8

zástupci IPR hl. m. Prahy, Dopravního podniku hl. m. Prahy, autoři studií a další odborníci, kteří se Rohanskému mostu věnují

FB Událost Veřejné setkání k Rohanskému mostu

Studie ke stažení:

Prezentace z veřejné debaty

Záznam z veřejného setkání (začátek debaty v čase 14:14)

Těšíme se na setkání!

Upozorňujeme návštěvníky, že s ohledem na nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR je nutné mít na vnitřních akcích nad 100 osob roušku či jiné ochranné prostředky, které zakrývají nos a ústa. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost vůči ostatním.