Městská část Praha 7 srdečně zve na veřejné setkání k aktuálnímu vývoji projektu Rohanského mostu. V úterý 8. září 2020 proběhne komentovaná procházka po lokalitách zvažovaného umístění mostu, následovat bude prezentace zpracovaných studií a veřejná debata v KZ Domovina. Přijďte se zúčastnit diskuse o jednom z posledních plánovaných mostů pražského centra a budoucí významné spojnici mezi Holešovicemi a Karlínem. Kapacita setkání od 18 hodin vyžaduje registraci účastníků na praha7.cz/rohansky-most.

Program – úterý 8. září 2020

• 17:00 – 17:45 komentovaná procházka, setkání na Bubenském nábřeží před vchodem do Pražské tržnice
  • 18:00 – 19:30 prezentace a debata, sál KZ Domovina – Na Maninách 32, Praha 7

Veřejného setkání se zúčastní:

Adam Scheinherr – náměstek primátora hl. m. Prahy

Petr Hlaváček – náměstek primátora hl. m. Prahy

Lenka Burgerová – místostarostka MČ Praha 7

Tomáš Hřebík – radní MČ Praha 8

zástupci IPR hl. m. Prahy, Dopravního podniku hl. m. Prahy, autoři studií a další odborníci, kteří se Rohanskému mostu věnují

FB Událost Veřejné setkání k Rohanskému mostu

Kapacita setkání od 18 hodin vyžaduje registraci účastníků na praha7.cz/rohansky-most. Děkujeme za spolupráci!

Plakát pozvánky na setkání ke stažení