Z důvodu zhoršené epidemiologické situace venkovní sportovní aktivity (nejen) pro seniory od 12. 10. neprobíhají.  

Vážení sousedé, vzhledem k tomu, že jsme z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v Praze byli nuceni zrušit vnitřní hromadné akce, které tradičně pořádáme pro naše seniory, přistoupili jsme k rozšíření nabídky venkovních pohybových aktivit. Snad nám počasí dovolí scházet se v příjemném prostředí Stromovky či Letenských sadů co nejdéle. Věříme, že si z níže uvedené nabídky vyberete.

Nordic Walking ve Stromovce

Lze navštěvovat až do 24. 11. 2020, vždy v úterý od 10 do 11 h. Sraz je ve Stromovce u Planetária. Vstup zdarma. Rezervace není nutná. Vycházkové hole vám na místě zdarma vypůjčíme.

 

Pétanque u Letenského zámečku

Lze navštěvovat až do 26. 11. 2020, vždy ve čtvrtek od 10 do 11.30 h. Sraz je na hřišti na pétanque vedle Letenského zámečku. Vstup zdarma. Rezervace není nutná. Herní pomůcky je třeba mít vlastní.

 

Pojďte cvičit do Stromovky

Lze navštěvovat až do 26. 10. 2020, vždy v pondělí a středu od 10 do 11 h a v neděli od 18 do 19 h. Sraz je ve Stromovce u Planetária. Vstup zdarma. Rezervace není nutná. S sebou je třeba mít vlastní podložku na cvičení.

 

Jóga na Letné

Lze navštěvovat až do 21. 10. 2020, vždy ve středu od 18 do 19 h. Sraz účastníků je vždy v 17:50 vedle zastávky tramvaje Sparta, u výjezdu z podzemních garáží. Vstup zdarma. Rezervace není nutná. S sebou je třeba mít jógamatku, karimatku nebo deku na cvičení. 

 

Upozorňujeme, že akcí se mohou účastnit pouze osoby bez zdravotních obtíží. V případě, že máte příznaky respirační infekce (horečka, kašel, rýma) nebo jste byli v blízkém kontaktu s někým, kdo podobné příznaky má, zůstaňte prosím tentokrát raději doma. V rámci akce je třeba dodržovat povinné rozestupy min. 2 m. Děkujeme za pochopení.