Centrum architektury a městského plánování zve ke sledování online debaty nad budoucí podobou Vltavské filharmonie. Mezi kulturní síně hlavního města by se měla v budoucnu zařadit stavba, která bude kapacitou i technickými kvalitami odpovídat koncertním sálům 21. století. Další z večerů série Velké změny Prahy se bude věnovat právě budově Vltavské filharmonie. Jaké doporučení ohledně její stavby poskytl dánský ateliér Henning Larsen? Kde v zahraničí se může Praha inspirovat? Jak probíhají přípravy na mezinárodní architektonickou soutěž? Kolik by měla mít sálů a jakou hudbu v nich návštěvníci uslyší?

Online přenos poběží ve středu 14. dubna 2021 od 19 hodin ZDE. Dotazy lze klást pomocí aplikace slido.com pod heslem #campujonline. FB Událost Velké změny Prahy: Vltavská filharmonie.