Upozorňujeme řidiče, že v neděli 11. 10. dojde ke krátkodobé uzavírce Trojského mostu z důvodu natáčení a opravy tramvajové trati. Od 8:00 do 14:00 hod. bude provoz omezen na jeden jízdní pruh v každém směru. Od 14:00 do 23:30 hod. bude most uzavřen v obou směrech, včetně MHD.

Objízdná trasa:

·         směr Městský okruh/ Troja, ZOO: Vrbenského, Ortenovo náměstí, Plynární, Argentinská, most Barikádníků, Nová Povltavská

·         směr Centrum/Holešovice: Nová Povltavská, most Barikádníků, Argentinská

Změny tras tramvajových linek:

•             linka číslo 17 bude v provozu pouze v trase Levského – Výstaviště Holešovice

•             V trase Výstaviště Holešovice – Nádraží Holešovice – Trojská – Hercovka – Ke Stírce – Kobylisy – Vozovna Kobylisy bude zavedena náhradní autobusová doprava číslo X17.

Změny v zastávkách autobusů:

•             pro linku číslo 112 nebude fungovat zastávka Nádraží Holešovice (směr Povltavská) v Partyzánské ulici.

Více informací naleznete ZDE.