archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Do pondělí 24. října 2022 můžete navštívit festival udržitelnosti v hale 17 v Pražské tržnici. Součástí akce s názvem První udržitelný obchoďák: PODRUHÉ je největší swap na světě, ale i doprovodný program plný workshopů a přednášek o změně každodenních návyků směrem k udržitelnosti. Otevřeno 11–19 hod, o víkendu od 10 hod.

První udržitelný obchoďák: PODRUHÉ

18.–24. října 2022, 11–19 h, víkend od 10 h
hala 17, Pražská tržnice
vstupné: 1 den 220 Kč, 3 dny 520 Kč, 5 dní 800 Kč |  děti do 12 let zdarma, senioři zvýhodněné vstupné 100 Kč na místě

Nenakupováním, rozumným nakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Děkujeme, že v tom jedete s námi!

Co je swap? Swap je výměna nevhodných dárků, dobrého oblečení, skvělých knih, zachovalých potřeb do domácnosti. Po celou dobu pořadatelé přijímají stále dobré a sloužící věci! Čím více skvělých věcí se na swapu nastřádá, tím si můžete být jistější, že zase někdo přinese něco, co oceníte a potřebujete vy! Můžete donést tolik krásných věcí, kolik unesete v rukou a pouze super kousky oblečení, knihy, doplňky na sebe i do domácnosti, pokojovky, ale nemusíte donést nic. Odnést si můžete max. 20 kousků, a pokud byste potřebovali více, domluvte se s pořadateli akce na místě, díky.

Doprovodný program

Facebooková událost se všemi podrobnostmi